Perustettu 1988
Arkkitehtitoimistojen liitto ATL ry:n jäsen
OTSONKALLIO 2, 02110 ESPOO
puh: 09 455 0608
arkd4@arkd4.fi

Yhteystiedot

Jarmo Saari, arkkitehti SAFA
Toimitusjohtaja
puh. 040 584 4513
jarmo@arkd4.fi

Olavi Montin, arkkitehti SAFA
puh. 040 503 8650
olavi@arkd4.fi

Edda Davidsdottir, arkkitehti SAFA
puh. 040 537 2080
edda@arkd4.fi

Pia Ahoniemi, rakennusarkkitehti
pia@arkd4.fi

Kristian Karell, arkkit.yo
kristian@arkd4.fi

Kati Karjalainen, sisustusarkkitehti SIO
kati@arkd4.fi